Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
xMoN

accepted mon's Join Request

Recommended Posts

Posted (edited)
  • Nickname / Location / Personal info:

My real name is Simon. My nickname in game is mon. Im 20 y/o. I live in Poland in town called Gdańsk.

Tell us about your MTA:SA career in details:
I started playing mta in summer 2012 on polish server called "ToXiC" with my friend. My first clan was the Polish "PMC" clan. Played my first cw's here. When most of them left the game, I decided to join nFw. Clan was closed after 2 years because leaders became inactive. After a year of break from the game Azula opened SoR! with SharpiX. I really liked this clan but unfortunately leaders became inactive and closed clan, same as nFw. Then I tried to get to xn. I spent almost 3 years here, I met a lot of great people. We have built a strong team, nobody has beaten us for about a year. After some time there were a few people who didnt suit to me so I decided to leave. I joined 7m in which I had many friends, clan was closed shortly after I joined but re-opened as eP!. Atmosphere was nice, people were fine but I felt like I didnt fit to this clan. Now I'm trying luck here again.

Clans you have been part of:

SoR! Squad of Revolution, closed
  eP! Elite Players, left
  -nFw- NoFuckingWay, closed
  xN Nitrous Racing?, left
  7m Seventh Miracle, closed

• Why you'd like to join Nitrous Racing?:

After some time I left, started to miss atmosphere in this clan. I felt good here and would like to come back.

• How would you be useful to Nitrous Racing?:

I can help you with  DM/WFF  in upcoming clanwars and also organize events/clanwars. 

• Additional Information:

Skype/wsp, you got this.
mail: Szymon1304@gmail.com

Edited by xMoN
???
  • Like 23

wb, dont corona

• Like 1

Moncito mmsii

• Like 1

Hi

• Like 1

yaaaaaaaaaay

• Like 2
  • Confused 1

can you be more specific about your leaving? you didn't even say bye, at least explain it in pm

• Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1

AHSJDFHJASHJDAHJSDHJASDHJASDHJASDJHASDHJASHJDAHJSDHJASDJHASDJHASDJHASDHJASDHJASDJHASDHJASHJDASHJDAJHSDJHASD

• Like 1
  • Haha 1

AHSJDFHJASHJDAHJSDHJASDHJASDHJASDJHASDHJASHJDAHJSDHJASDJHASDJHASDJHASDHJASDHJASDJHASDHJASHJDASHJDAJHSDJHASDAHSJDFHJASHJDAHJSDHJASDHJASDHJASDJHASDHJASHJDAHJSDHJASDJHASDJHASDJHASDHJASDHJASDJHASDHJASHJDASHJDAJHSDJHASDAHSJDFHJASHJDAHJSDHJASDHJASDHJASDJHASDHJASHJDAHJSDHJASDJHASDJHASDJHASDHJASDHJASDJHASDHJASHJDASHJDAJHSDJHASDAHSJDFHJASHJDAHJSDHJASDHJASDHJASDJHASDHJASHJDAHJSDHJASDJHASDJHASDJHASDHJASDHJASDJHASDHJASHJDASHJDAJHSDJHASD

• Like 1
  • Haha 1

Posted (edited)

good luck! @Gteatero

Edited by Facuuzz
  • Like 1
  • Thanks 1

Nice map.

• Like 1

❤️

• Like 1

Siema brat

• Like 1

tenor.gif?itemid=10787631

• Thanks 1

Posted (edited)

Wolny Kurdystan, wolna cipa. Dawaj. Ja nie wiem, pierwszy raz w życiu pizdę widzieliście? JA PIERDOLE! Bo mi pare osób mówi, że to zgłosi gdzieś - pojebało was?! A skąd się kurwa wydostaliście? Frajery… Słuchajcie, chcąc nie chcąc wyszliście właśnie z pizdy, ogólnie i żyjey[yyy]żyjecie na tym świecie. Także wypierdalać kurwa mać! Słuchajta, śmiechy śmiechami, ale każdy powstał z grzechu… Każdego starego dziwkę zruchał kurwa na boku na dyskotece i nagle żeśta ŻE ŻEŚTA POWSTALI KURWA jego jebana wasza mać. Słuchajcie, każdy z was jest dzieciem grzechu ogólnie i to jest paradoks w ogóle egzystencji nie? Że niby tutaj jakieś cnotliwe kurwa jazdy popierdolone, które ja też wdrażam ogólnie w życie staram się, no ale ogólnie powstaliśmy wszyscy kurwa na raz, naprawdę kurwa zepsucia dziwnego wystawienia dupy i zruchania kurwa no przykro mi ale tak… Słuchajcie nie wiem jak jest możliwym to, że ktokolwiek chciałby w ogóle cenzurować najpiękniejszą rzecz we wszechświecie, czyli mokrą cipę. Jak to jest możliwe ja je jak to się może dziać? Mokra cipka nadała mi sens, nadała mi szlachetność w działaniach, nadała mi kierunek, nadała mi człowieczeństwo, nie wiem kto to jest w stanie banować, jakim trzeba być kurwa nieczłowiekiem.

Edited by Shael
  • Thanks 1
  • Confused 1

Te amo 😍

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this